Port Lotniczy Gdynia-Kosakowo

Wybierz język

Wählen Sie Sprache

Select Language

Sélectionnez la langue

Selecciona Idioma

Выбор языка

Archiwum

07/N2014 17 N

Zapraszamy do składania ofert, na przeprowadzenie prac związanych z naprawą nawierzchni dachu Terminala GA, znajdującego się na terenie portu lotniczego. Szczegóły w zakładce - przetargi.

07/N2014 16 N

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi możliwości lądowania na lotnisku Gdynia-Kosakowo informujemy, że Port Lotniczy Gdynia-Kosakowo nie jest jeszcze zarejestrowany w rejestrze lotnisk cywilnych, w związku z czym nie jest możliwe przyjmowanie statków powietrznych.
Wszystkie osoby...

07/N2014 16 N

Due to the numerous inquiries regarding the possibility of landing at Gdynia-Kosakowo, we would like to inform that Air Port Gdynia-Kosakowo is not yet registered in the registry of civil airports, therefore is not in position to accept any aircrafts.
Everyone interested in the possibility...

03/N2014 13 N

Zarząd Portu Lotniczego Gdynia-Kosakowo Sp. z o.o. informuje, że zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa złożył w dniu 12 marca 2014 r. w imieniu Spółki do Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku, VI Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Naprawczych  wniosek o ogłoszenie upadłości likwidacyjnej.