Port Lotniczy Gdynia-Kosakowo

Wybierz język

Wählen Sie Sprache

Select Language

Sélectionnez la langue

Selecciona Idioma

Выбор языка

Aircraft Interior Expo wystartowały!

04/N2011 05 N
Aircraft Interior Expo wystartowały!

Setki wystawców, tysiące gości i najnowsze lotnicze wynalazki. Dziś w Hamburgu rozpoczęły się największe na świecie targi wyposażenia wnętrz samolotów.
Co roku w halach o powierzchni prawie 70 tys. metrów kwadratowych skupiają się największe firmy branży lotniczej. Wszystkie chcą pokazać to co najnowsze, najlepsze i najbardziej innowacyjne. Aby więc nie pogubić się podczas zwiedzania, każdy z gości już na wejściu otrzymuje specjalne mapy.

Wówczas można rozpocząć wycieczkę po stoiskach światowych przedsiębiorstw, takich jak Airbus, Gatesynchr, LSG SKY CHEFS, Lufthansa, Oman Air, Deutsch Civil AeroSpace, Mezzo, Air France czy ACI. U jednych pije się kawę i przegląda foldery, u innych zasiada w wygodnych lotniczych fotelach, testuje najnowsze telewizory i poduszki powietrzne, które mają trafić na pokłady samolotów czy słucha wykładów o innowacyjnych rozwiązaniach komunikacji satelitarnej i poprawie jakości podróżowania. Niektóre firmy, takie jak Lufthansa Technik oraz Air France KLM Industry, cieszą się tak dużą popularnością, że na rozmowę trzeba umówić się z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Goście podkreślają, że choć na Aircraft Interior Expo przyjeżdżają przede wszystkim po to, by nawiązaniem współpracy ze światowymi przedsiębiorcami, tutaj nie można się nudzić, bo organizatorzy z każdą kolejną edycją imprezy, wymyślają ciekawsze atrakcje. W poprzednim roku w samym środku hali ustawiony został ogromny kadłub Airbusa A350, wyposażony w kokpit z symulatorem, dzięki któremu można było sterować interaktywnym samolotem.

Targi zakończą się w czwartek, 7 kwietnia. Kolejna edycja już za rok!

Autor: Olga Muchowska