Port Lotniczy Gdynia-Kosakowo

Wybierz język

Wählen Sie Sprache

Select Language

Sélectionnez la langue

Selecciona Idioma

Выбор языка

Open'er Festival

07/N2013 03 N

Dzisiaj na lotnisku Gdynia-Kosakowo (Gdynia-Oksywie) - jak co roku rusza  Heineken Open’er Festival, wielkie wydarzenie muzyczne - znane nie tylko w kraju - ale całej Europie, od dwunastu lat trwale związane z Gdynią a od siedmiu - również blisko kojarzone z gminą Kosakowo, na terenie której zlokalizowane jest w przeważającej części lotnisko.

07/N2012 04 N

Nadszedł upragniony dzień dla miłośników dobrej zabawy oraz koneserów wytrawnej muzyki o wyrafinowanych i  zróżnicowanych pod względem gatunku brzmieniach. To również nie lada gratka dla wszystkich fanów koncertów muzycznych wielkiego formatu.

Dzisiaj na lotnisku Gdynia-Kosakowo (Gdynia Oksywie) -  jak co roku rusza  Heineken Open’er Festival - wielka impreza muzyczna, od dziesięciu lat trwale związana z Gdynią a od sześciu - również blisko kojarzona z Gminą Kosakowo.

07/N2011 05 N

Był Coldplay, Pulp, M.I.A., Prince oraz dziesiątki gwiazd z kraju i zagranicy, z których wiele wystąpiło w Polsce po raz pierwszy. Dziesiąta, jubileuszowa edycja Heineken Open'er Festival pomimo zmiennej pogody była wyjątkowo udana. Muzyka na tegorocznej imprezie na Babich Dołach, która każdego dnia rozbrzmiewała już o 18.00 zgromadziła tysiące fanów dobrej muzyki.