Port Lotniczy Gdynia-Kosakowo

Wybierz język

Wählen Sie Sprache

Select Language

Sélectionnez la langue

Selecciona Idioma

Выбор языка

Kierowca - Operator tankowania statków powietrznych

09/N2013 24 N

Port Lotniczy Gdynia-Kosakowo Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

  • Wymiar etatu: pełny
  • Miejsce wykonywania pracy: Port Lotniczy Gdynia-Kosakowo

Opis stanowiska:

  • kontrolowanie i rejestrowanie w RWCK czynności związanych z tankowaniem, przyjmowaniem produktu, jakości paliwa i konserwacji wyposażenia;
  • tankowanie statków powietrznych  zgodnie z obowiązującymi przepisami lotniskowymi;
  • tankowanie autocysterny;
  • przygotowywanie  autocysterny  do wyjazdu na płytę lotniska;
  • rozliczanie z przedstawicielami linii lotniczych;
  • utrzymanie właściwej jakości produktu;
  • stosowanie standardów i procedur BHP, OŚ.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (preferowane techniczne);
  • prawo jazdy kat. B,C;
  • uprawnienia ADR +cysterny;
  • uprawnienia TDT do obsługi urządzeń NO(nalewaki cystern) na napełnianie i opróżnianie zbiorników transportowych –cystern;
  • min. 1-roczne doświadczenie w obsłudze i kierowaniu autocystern po drogach publicznych;
  • dyspozycje do pracy na wysokości powyżej 3m;
  • umiejętność pracy w sytuacjach stresujących;
  • umiejętność planowania i organizacji pracy;
  • umiejętność obsługi komputera w tym pakietu Office;
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność;
  • sumienność;
  • dokładność.

Dodatkowym atutem będzie:

  • posiadanie aktualnego świadectwa operatora tankowania statków powietrznych;
  • znajomość  j. angielskiego.

Ponadto wymagamy:

  • oświadczenia o niekaralności.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się Spółce;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń;
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • miłą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole i dobre warunki zatrudnienia.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesyłanie aplikacji(CV wraz z listem motywacyjnym oraz oświadczeniem o niekaralności) do dnia: 11.10.2013 r. wyłącznie na adres:

e-mail: rekrutacja@airport.gdynia.pl  z dopiskiem „Kierowca-Operator tankowania statków powietrznych”

Informujemy, że dostarczonych dokumentów nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

„Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Port Lotniczy Gdynia-Kosakowo Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 tekst jednolity z póź. zm.).”