Port Lotniczy Gdynia-Kosakowo

Wybierz język

Wählen Sie Sprache

Select Language

Sélectionnez la langue

Selecciona Idioma

Выбор языка

Głosuj na blog Kosakowa

12/N2011 30 N
Głosuj na blog Kosakowa

Strona internetowa Kosakowa walczy o tytuł najlepszego bloga w kategorii „Polityka i społeczeństwo” w konkursie Blog Roku 2011.

Sołectwo Kosakowo jako jedno z pierwszych w Polsce posiadało stronę internetową. Za kilka dni minie dokładnie pięć lat od momentu, gdy pierwsza osoba kliknęła „enter” po wpisaniu adresu www.kosakowo.solectwo.pl. Przez ten czas witryna zdążyła przejść już dwie poważne zmiany i została mocno rozbudowana.
Pierwszy internetowy sukces Kosakowo odnotowało już trzy lata temu, gdy strona sołectwa otrzymała wyróżnienie w konkursie na najlepszą stronę internetową społeczności lokalnych. Wówczas, aby odebrać nagrody i dyplom do Warszawy pojechała sołtys Kosakowa Anna Chojnicka.  Od tego momentu strona zaczęła przyciągać coraz więcej zainteresowanych. O ile z początku wchodziło na nią kilkudziesięciu internautów tygodniowo, teraz liczba unikalnych odwiedzin sięga 60-70 dziennie.
W ciągu pięciu lat istnienia w witrynie opublikowanych zostało ponad 470 artykułów, a strona rozwinęła się do  19 podstron z informacjami dotyczącymi Kosakowa i zajęła wysoką pozycję w wyszukiwarkach.

Konkurs Blog Roku 2011 – największy tego typu plebiscyt w kraju - rozpoczął się 15 grudnia. Do 12 stycznia wszyscy chętni mogą jeszcze zgłaszać swoje uczestnictwo. Później, w drugim etapie, rozpocznie się siedmiodniowe głosowanie, a w zasadzie nominowanie blogów do oceny przez jury. Głosowanie będzie polegać na wysyłaniu SMS-ów na dany blog, który został zgłoszony do I etapu i przeszedł do kolejnego. Później Kapituła Konkursu będzie miała prawie miesiąc na podjęcie decyzji. Zwycięzca zostanie wyłoniony 16 lutego.

Więcej informacji na: www.blogroku.pl

Autor: Olga Muchowska